ALTIS SPORTS RESORT
By Altis 15 júl 2020

Tip na predĺžený víkend vo dvojici na Orave

Aj vy ste si už veľakrát hovorili, že by ste chceli spoznať Oravu – unikátny región Slovenska? Teraz je ten správny čas. Kedy, ak nie toto leto? Ponúkame vám tip, ako by ste si váš predĺžený víkend spojený s ubytovaním v našom športovom rezorte mohli vyskladať.

Piatok:

Ak k nám prichádzate v smere z Dolného Kubína, tak sa pravdepodobne nevyhnete prejazdom cez Oravský Podzámok. Určite sa oplatí zastaviť a pozrieť sa zblízka na jeden z najkrajších slovenských hradov – Oravský Hrad. V peknom počasí rozprávkový a v škaredom zasa mystický. Priamo do priestorov hradu sa však dostanete len, ak si zvolíte aj jednu z možností okruhov so sprievodcom. Výhľad na hrad je však skvelý aj zdola a ak nechcete tráviť čas pri sprievodcovskej prednáške, tak si môžete v Oravskom Podzámku posedieť pri drinku alebo kávičke.

Potom si to už môžete nasmerovať priamo do nášho rezortu. S úsmevom spravíme check-in a je už len na vás, ako strávite zvyšok dňa. Môžete sa ísť prejsť k prístavu na Oravskej priehrade alebo využiť možnosť verejného korčuľovania na našej ľadovej ploche. Po výbornej večeri ešte môžete využiť služby nášho wellnessového centra.

Sobota:

Dnes váš čaká celý deň v Altise a možnosti sú široké. Môžete ho stráviť napríklad výletom loďou po Oravskej Priehrade, ktorá vás odvezie až k slovenskej Atlantíde – Slanickému Ostrovu. Časy odchodov lodí si však pozrite dopredu, aby ste v prístave zbytočne dlho nečakali.

Ďalšou z možností je zvoliť cyklotúrku. Ak ste si bicykel nepriniesli so sebou, tak na našej recepcii vám ochotne pomôžu so zapožičaním bicykla, aj s tipmi na dobrú cyklotúru po okolí. Výhľady na Západné Tatry a Oravskú Priehradu sú tým lepšie, čím viac stúpate do kopcov.

Ak ste sa vrátili unavení z výletu alebo cyklotúry, tak je najvyšší čas zrelaxovať v našich vonkajších bazénoch. Možno vám ešte zvýšia sily aj na plávanie.

Nedeľa:

Žiaľ, dnes je deň vášho odchodu. Určite však budeme radi, ak sa k nám ešte vrátite. Medzi raňajkami a check-outom však ešte určite stihnete aspoň jednu našu športovú aktivitu. Čo takto bedminton v telocvični, tenis na vonkajšom ihrisku alebo možnosť trošku potrápiť svaly v našej posilňovni?

Cestou naspäť sa ešte môžete zastaviť v Babíne, pri krásnom fotogenickom Kostole Ducha Svätého, ktorý by architektonicky kľudne zapadol aj do scenérie Škótska.

Prajeme pekný predĺžený víkend na Orave a dúfame, že si ho čo najviac užijete!

 

Partneri

a všetci ktorí nás podporujú

ALTIS SPORTS RESORT

029 01 Námestovo Priamo pri Oravskej priehrade GPS: 49°22'43.48"N - 19°31'49.68"E
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov

rezervácie

Pon - Pia NONSTOP +421 (0)43 / 5832 600 +421 (0)911 394 747
Soboty, nedele prijímame iba rezervácie prostredníctvom e-mailu
recepcia@hotelaltis.sk

sme blízko

Bratislava 277km, 2h50m Nitra 222km, 2h45m Trenčín 168km, 2h10m Žilina 87km, 1h30m Banská Bystrica 108km, 1h45m Poprad 122km, 1h45m Košice 241km, 3h20m

novinky

Nepremeškajte akcie, pozvánky a ďalšie novinky. Zadajte váš e-mail a o všetkom sa dozviete medzi prvými.